«Укрзалізниця» тестує верифікацію через «Дія.Підпис» для частини поїздів
«Укрзалізниця» тестує верифікацію через «Дія.Підпис» для частини поїздів

«Укрзалізниця» тестує верифікацію через «Дія.Підпис» для частини поїздів

Купити квитки на ці рейси у касах буде неможливо — лише онлайн із підтвердженням особи через застосунок «Дія».

Із 1 серпня «Укрзалізниця» в тестовому режимі впроваджує обов’язкову верифікацію особи через «Дія.Підпис» для купівлі або повернення квитків на деякі популярні внутрішні рейси.

Про це повідомила пресслужба компанії у фейсбуці.

Повідомляється, що на першому етапі верифікація буде потрібна для таких поїздів:

  • № 105/106 Одеса — Київ
  • № 91/92 Львів — Київ
  • № 29/30 Київ — Ужгород
  • № 12 Львів — Одеса
  • № 27/28 Київ — Чоп

Купити квитки на ці рейси у касах буде неможливо — лише онлайн із підтвердженням особи через застосунок «Дія».

Водночас нові правила не поширюються на квитки зі спеціального резерву для військовослужбовців. Військові зможуть, як і раніше, бронювати та купувати їх через відповідні сервіси «Укрзалізниці» та «Армія+».

У компанії також повідомили, що працюють над запровадженням авторизації через BankID.

«Ми продовжуємо шукати рішення для мінімізації зловживань під час придбання квитків», — заявили в «Укрзалізниці».

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» відновить в акаунтах пасажирів електронні квитки, які були придбані в застосунку до кібератаки 23 березня.

Фото: Укрзалізниця/фейсбук

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Укрзалізниця
Джерело матеріала
loader
loader