/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F202a6cb627687c99c01caa5a25b12078.jpg)
Держсекретар США: Трамп втрачає терпіння щодо Росії та Путіна
Президент США Дональд Трамп втрачає терпіння та готовність чекати, доки російська сторона погодиться припинити війну проти України. Про це в інтерв'ю Fox News сказав держсекретар США Марко Рубіо.
"Я думаю, він дедалі більше розчаровується, попри добру взаємодію з Володимиром Путіним та телефонні розмови. Це ні до чого не призводить. Пора діяти. І він ясно дав зрозуміти, що втрачає терпіння і готовність далі чекати, щоб російська сторона поклала кінець війні", – сказав він.
За словами Рубіо, з січня 2025 року загинули понад 100 000 російських солдатів. Дії Росії на фронті не збігаються із заявами про нібито зацікавленість в досягненні миру.
Держсекретар зазначив, що Трамп "не попадеться в пастку" РФ і не буде "втягнутий у нескінченні розмови" про досягнення миру. За його словами, американський президент багато засвоїв з розуміння людської природи та поведінки, адже протягом 40 чи 50 років він мав справу з "найжорстокішими людьми у бізнесі".
- 24 липня Financial Times повідомляло, що Рубіо переконав Трампа зайняти більш жорстку позицію щодо Росії. Він "наполегливо давав поради" президенту США, допоки його думка не змінилася.
- 25 липня Трамп заявив, що вважає зустріч Зеленського та Путіна реальною. За його словами, це мало статися ще три місяці тому.
- Опитування показало, що третина американців схвалює діяльність Трампа щодо України, але показник знизився у порівнянні з березнем 2025 року.

