/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fce298342de53647924252ddd8dcb1b01.jpg)
Томас Мюллер близький до переходу у Ванкувер Вайткепс
Екснападник Баварії Томас Мюллер веде фінальні переговори щодо переходу до Ванкувер Вайткепс. За повідомленням Крістіана Фалька, німецький ветеран вже узгодив контракт з канадським клубом до 2026 року і готується офіційно оголосити про своє рішення.
У боротьбі за 34-річного футболіста також фігурував Лос-Анджелес, за який виступає колишній захисник Полісся Артем Смоляков. Проте Мюллер відхилив пропозицію каліфорнійців, зробивши вибір на користь Ванкувера.
Після завершення клубного чемпіонату світу-2025 Мюллер офіційно попрощався з Баварією. Спортивний директор мюнхенців Макс Еберль заявив, що це було спортивне рішення, не пов’язане з фінансами, а сам гравець зазначив, що залишає клуб у хороших стосунках.
У минулому сезоні Мюллер провів 41 матч за Баварію, забивши шість голів і віддавши шість асистів, а також встановив рекорд за кількістю зіграних поєдинків за клуб.

