/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Ff00c2135746c4a3089bf9babf0b03c0a.jpg)
У владі Північної Македонії звинуватили опозицію в організації підпалів
За підозрою у підпалах у Північній Македонії у вівторок затримали чоловіка, якого ЗМІ назвали працівником колишнього премʼєр-міністра та лідера опозиційного Соціал-демократичного союзу (СДСМ) Зорана Заєва.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Балканський оглядач".
Протягом вівторка у Північній Македонії було зареєстровано 27 пожеж, щодо деяких із них підозрюють навмисний підпал.
Уранці у вівторок було арештовано Александра Ніколова, якого македонські ЗМІ назвали водієм або, за іншими даними, охоронцем експрем'єра та лідера СДСМ Зорана Заєва за підозрою в навмисному підпалі в районі Струмиці.
Депутат парламенту від партії влади ВМРО-ДПМНЄ Міле Лефков заявив, що затримання людини, близької до керівництва СДСМ, є доказом того, що сильні пожежі є спланованим сценарієм опозиції для створення нестабільності та хаосу в країні.
Сам Заєв, однак, заперечив, що Ніколов був його водієм чи охоронцем, а перетинався він з ним тільки під час роботи на посаді мера Струмиці до 2016 року.
Раніше повідомлялось, що в Туреччині кількість загиблих з кінця червня внаслідок лісових пожеж зросла до 17.
У Португалії понад 1300 пожежників за підтримки десятка спецлітаків у вівторок борються з трьома великими лісовими пожежами в центральній і північній частині країни.
