ЗС РФ скинули на Покровськ листівки із закликом здавати позиції ЗСУ
ЗС РФ скинули на Покровськ листівки із закликом здавати позиції ЗСУ

ЗС РФ скинули на Покровськ листівки із закликом здавати позиції ЗСУ

Російські війська, як стверджують у командуванні 7-го корпусу ДШВ, отримали наказ вийти на південні околиці Покровська до 1 вересня.

Ворожі дрони розкидали по місту листівки з пропозицією до місцевих жителів здавати позиції ЗСУ, щоб наблизити "звільнення" Покровська. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляє 7 корпус ДШВ.

"Російські війська просуваються вперед, і звільнення вашого міста — питання часу. Позначте розташування підрозділів ЗСУ, про які вам відомо, на землі або на паркані. Використовуйте будь-який матеріал або сміття, викладене у формі хреста або стрілки", — йдеться в листівці.

Фото: Скриншот

Також автори пропонують передавати інформацію Telegram-бот, куди можна потрапити через QR-код на листівці.

За інформацією українських військових, із перехоплень ворога стало також відомо, що російське командування поставило завдання своїм найманцям вийти на південні околиці міста до 1 вересня.

"Покровські захисники продовжують тримати стрій", — підкреслили в ЗСУ.

Ситуація на Покровському напрямку залишається однією з найгарячіших, про що напередодні написав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Ворог використовує тактику малих груп і намагається просочуватися в місто.

Боєць із позивним "Мучной" повідомив, що російські окупанти просунулися в районі Покровська. Вони наблизилися до Котлиного та Удачного і тиснуть на Леонтовичі.

Українські захисники знищують противника, проте ситуація залишається дуже складною.

Раніше Фокус писав, що що ЗС РФ наступають на Покровськ з двох флангів і пам'ятають про сценарій Авдіївки, для реалізації якого слід зібрати багато техніки і живої сили.

Ми також розповідали, як бійці НГУ збили з пантелику підрозділ ЗС РФ, який пробрався до Покровська.

Джерело матеріала
loader
loader