/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1961eea79c57cdfcbf1ac03810b3fc88.jpg)
Викликали землетрус FPV-дроном: українські воїни знищили одним БпЛА понад 300 мін росіян
Повідомляє 24 Канал з посиланням на 412 ОПБпС Nemesis.
Як FPV-дрон знищив російських 300 мін?
Понад 300 російських протитанкових мін ТМ-62 знищили бійці FPV підрозділу Asgard 412 полку Nemesis. Цікаво, що для цього їм знадобився всього лише один дрон.
Орієнтовно, українські захисники знищили 2,5 тонни вибухівки. Масивний вибух перетворив навколишню місцевість у радіусі 100 – 150 метрів на "протипіхотну зону смерті".
Один дрон знищує 300 російських протитанкових мін ТМ-62: дивіться відео
За словами бійців, детонація такого масштабу створила ефект легкого землетрусу з магнітудою до 2,5 балів. Цей вибух можна порівняти з ударом авіабомби.
Нагадаємо, не так давно український дрон знищив російську вантажівку з гарматою на мосту. Це відбулося в момент, коли росіяни намагалися переправити її через річку на Північно-Слобожанському напрямку.

