Мартін Єґер йде з посади посла Німеччини в Україні
Мартін Єґер йде з посади посла Німеччини в Україні

Мартін Єґер йде з посади посла Німеччини в Україні


Напередодні закінчення каденції Мартін Єґер записав звернення до українців, яке оприлюднило посольство ФРН.

Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Єґер оголосив, що залишає посаду. Напередодні закінчення каденції він записав звернення до українців, оприлюднене  5 вересня.

“Після двох інтенсивних та насичених років мій час на посаді посла Німеччини в Україні сьогодні добігає кінця. Для мене було честю представляти свою країну тут, в Україні у цей особливий час. Ми пережили багато подій, як і хороших, так і поганих. Біль і страх, які, як я навчився у вас, можна подолати завдяки надії та дружбі… Україна глибоко вразила мене її людьми, їхньою відвагою, рішучістю та непохитною вірою у хороше майбутнє… Я хочу подякувати всім, хто був зі мною на цьому шляху… Всього найкращого. Бережіть себе. Німеччина твердо стоїть на вашому боці”, – сказав він у відеозверненні, записаному на тлі Михайлівського собору у Києві.

“Друзі стоять пліч-о-пліч”, – додав він українською мовою.

Єґер зазначив, що його наступник Гайко Томс прибуде до Києва у середині вересня.

Мартін Єґер завершує свою місію Посла Німеччини в Україні. Два роки у надскладний для України час.

Незабаром Мартін Єґер очолить Федеральну розвідувальну службу Німеччини.

Дякуємо за все і зичимо успіхів, Пане ! .

— Посольство Німеччини (@GermanyinUA)

Нагадаємо, посол ФРН в Україні Мартін Єґер затверджений на посаді керівника Федеральної розвідувальної служби Німеччини – BND.

Як повідомлялося, новим послом Німеччини в Україні стане Гайко Томс.



Теги за темою
Україна Німеччина
Джерело матеріала
loader
loader