Aston Martin підготував два кабріолети до ювілею
Цього року британська компанія Aston Martin відзначає 60-річчя від дня появи першого кабріолету Volante. Підрозділ Q by Aston Martin підготував для колекціонерів та фанатів марки дві “ювілейні” версії кабріолетів DB12 Volante та Vanquish Volante під назвою 60th Anniversary of Volante Edition. Кожен із них буде випущений тиражем 60 екземплярів.
Ім’я Volante вперше було використане для короткобазного кабріолету Aston Martin у 1965, який випускався лише один рік. З того часу це позначення стали використовувати на всіх кабріолетах марки, від DB6 та V8 Vantage до DB7, DB9, DB11, DBS, Virage, DB12 та Vanquish.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F103%2F5ba328067ec3c5d7fcfb49fa14fab23c.jpg)
1965 Aston Martin Volante
Всі екземпляри серії 60th Anniversary of Volante Edition матимуть колір Q Pentland Green, який доповнює більш насичений Q Westminster Green для м’якого складаного тенту. Автомобілі прикрасили декоративними елементами бронзового кольору на решітці радіатора та бічних повітрозабірниках, які перегукуються з 21-дюймовими легкосплавними дисками кольору «сатинова бронза» з алмазною обробкою країв та чорними гальмівними супортами. Емблема Q by Aston Martin на крилах завершує зовнішній вигляд.
В інтер’єрі використані відтінки Centenary Saddle Tan та Ivory, а шкіра кількох кольорів вдало поєднується зі шпоном Dark Walnut з відкритими порами. Бронзові акценти надають додаткової глибини, а вишивка «60th Anniversary» нагадує історію. DB12 зберіг компонування салону 2+2, тоді як Vanquish має двомісну конфігурацію, що звільняє більше місця для багажу.
Головна різниця між двома моделями полягає в тому, що знаходиться під капотом. DB12 оснащений 4-літровим V8 з подвійним турбонаддувом потужністю 500 кВт/680 к.с. і крутним моментом 800 Нм. Vanquish лідирує за продуктивністю завдяки 5,2-літровому V12 з подвійним турбонаддувом, що розвиває потужність 614 кВт/835 к.с. та крутний момент 1000 Нм.
Це робить Vanquish Volante найшвидшим і найпотужнішим серійним кабріолетом, випущеним Aston Martin на сьогодні. Він здатний розганятися від 0 до 96 км/год за 3,4 секунди та розвивати максимальну швидкість 344 км/год. DB12 Volante не сильно відстає, розганяючись від 0 до 96 км/год за 3,6 секунди і досягаючи максимальної швидкості 325 км/год.

