/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Fb6650ca5893ea87a8e2dd102de6c2b97.png)
Шмигаль розповів, про що говорили з очільником МЗС Польщі у Києві
Міністр оборони України Денис Шмигаль розповів, що ключовою темою розмови з польською делегацією у Києві на чолі з очільником МЗС Радославом Сікорським було посилення оборонної співпраці.
Як повідомляє "Європейська правда", про це він розповів у своєму X.
Шмигаль повідомив, що ключовою темою розмови з делегацією Польщі було посилення оборонної співпраці в умовах, коли Росія розширює агресію.
🇺🇦🇵🇱 A substantive meeting in Kyiv with a delegation led by Poland’s DPM & Minister of Foreign Affairs @sikorskiradek.
The main focus was strengthening defense cooperation.
Russia is escalating hybrid aggression, threatening all European countries.
We are seeking joint solutions… pic.
– Denys Shmyhal (@Denys_Shmyhal) September 12, 2025.
"Передали останні дані щодо навмисної атаки "Шахедами" проти Польщі цього тижня.
Обговорили можливості перехоплення повітряних цілей.
Україна готова ділитися досвідом боротьби з дронами, обмінюватися технологіями та запускати спільні підприємства в межах проєктів Build in Ukraine та Build with Ukraine.
Водночас Польща зацікавлена у спільному виробництві дронів та далекобійних систем, включно з балістичними ракетами", – зазначив міністр оборони.
Також гооворили про застосування європейського механізму SAFE для розвитку оборонної промисловості України та Польщі.
"Вдячні Польщі за послідовну підтримку та пану Сікорському за лідерство у цьому питанні", – додав Шмигаль.
Візит Сікорського до України відбувається через два дні після того, як російські дрони здійснили безпрецедентне порушення повітряного простору Польщі.
Польський прем’єр-міністр Дональд Туск заявив напередодні, що Польща домовилася про зустріч з українською стороною і буде працювати разом із Україною для максимальної оборони від російських безпілотників.

