На Дніпропетровщині поновили водопостачання для 80 тисяч абонентів
На Дніпропетровщині поновили водопостачання для 80 тисяч абонентів

На Дніпропетровщині поновили водопостачання для 80 тисяч абонентів

Для 80 тисяч мешканців Марганця, Покрова, Томаківки, Мирівки та Червоногригорівки 20 вересня поновили водопостачання.

Про це в Телеграмі повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Укрінформ.

Очільник регіону зазначив, що без централізованої послуги населені пункти залишилися кілька днів тому. Тоді за борги від електроенергії відключили підприємство «Регіональний офіс водних ресурсів», яке відповідає за функціонування системи - зупинилися п'ять з восьми насосів.

«Мережі наповнюються водою. Вона вже з'являється в кранах, а максимум за добу звичний тиск відновиться повністю», - повідомив Лисак.

Він додав, що на стабільну роботу РОВРу до кінця року необхідні 96,3 млн грн. ОВА передала необхідні листи з обґрунтуваннями до Кабміну для виділення цієї суми.

Як повідомляв Укрінформ, у Сумах в рамках майбутньої співпраці з EIFO розглядають можливість залучення коштів на будівництво нової свердловини та повну модернізацію одного з міських водозаборів.

Джерело матеріала
loader