/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffc2fd9be74765ca52f5e0c1abee32c62.jpg)
«Дією» користуються вже 23 мільйони українців
Користувачами «Дії» є вже понад 23 мільйони українців, з них 2 мільйони – обрали цифрові послуги цьогоріч.
Про це повідомила у Телеграмі пресслужба держпідприємства, передає Укрінформ.
«У «Дії» вже 23 мільйони користувачів. Лише за цей рік державу в смартфоні обрали 2 мільйони українців», - йдеться в повідомленні.
У застосунку та на порталі доступні понад 70 послуг та 33 документи. Наразі інтеграцію з«Дією» мають понад 25 тис. компаній і держустанов.
За словами першого віцепремʼєр-міністра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, наступна ціль розробників – досягти позначки у 100 послуг.
Як повідомлялося,економічний ефект від цифровізації послуг у «Дії» за п’ять років становить 184 млрд гривень.

