/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2Ffad7a7453cedb65ca06b14e67c57f1fc.jpg)
Росія завдала повторного удару по об'єкту "Укрзалізниці" та енергооб'єкту на Чернігівщині
Російська армія 8 жовтня близько 11:00 завдала повторного удару по об'єкту "Укрзалізниці" у Ніжинському районі Чернігівської області. Про це повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.
"Зараз немає безпекової ситуації для початку ліквідації наслідків", - повідомив він.
В АТ "Чернігівобленерго" поінформували, що на Ніжинщині знову було влучання в енергетичний об'єкт. Понад 4,5 тисячі абонентів залишились без електропостачання.
Загалом під час атаки 8 жовтня у Ніжині зафіксували 12 прильотів "шахедів", із яких три — реактивні.
"Пошкоджена поліклініка «Укрзалізниці», вибиті вікна та двері, а також багатоквартирний житловий будинок. Наші фахівці трішечки змогли там побувати на місці, але відбувся повторний приліт і я терміново відкликав людей. Коли буде дозволяти безпекова ситуація, ми зможемо надати необхідну допомогу мешканцям осель", — прокоментував міський голова.
До цього Кодола на своїй Facebook-сторінці повідомив, що росіяни застосували 12 шахедів для удару по товарному ешелону на перегоні "Носівка — Ніжин". Унаслідок атаки пошкоджені колії залізничного полотна сполучення Ніжин — Київ.
"Перевезення у вказаному напрямку наразі призупинені. Потяги з Києва тимчасово курсують до станції Носівка", - повідомляв мер.
Руйнувань також зазнала складська інфраструктура "Укрзалізниці". Відбулася пожежа по всій площі даху.
За словами Олександра Кодоли, постраждалих вналідок атаки немає.

