Мінекономіки та UCORD запускають грантову програму для підприємців у сфері креативних індустрій
Мінекономіки та UCORD запускають грантову програму для підприємців у сфері креативних індустрій

Мінекономіки та UCORD запускають грантову програму для підприємців у сфері креативних індустрій

В Україні із 15 жовтня стартує прийом заявок у межах програми «Теплиця ідей» для підприємців, які працюють у сфері креативних індустрій та ведуть діяльність у шести пілотних областях проєкту UCORD.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства.

Програма охоплює підприємців, які ведуть свою діяльність у Вінницькій, Волинській, Одеській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Учасники зможуть отримати фінансування, доступ до сучасних сервісів для бізнесу та можливість виходу на нові ринки зі своїми продуктами або послугами.

«Ми хочемо, щоб українські креативні підприємці мали чіткі та доступні інструменти підтримки – від фінансування до виходу на експорт. Партнерство з проєктом UCORD та програма «Теплиця ідей» зокрема роблять цей шлях коротшим і зрозумілішим для бізнесу», – зазначив заступник міністра економіки, довкілля та сільського господарства Андрій Телюпа.

За його словами, завдяки комплексній підтримці, зокрема через навчання, гранти та менторство, креативні компанії зможуть швидше масштабувати свої проєкти та перетворювати ідеї на стійкі бізнес-моделі.

У межах програми також передбачена підтримка локальних хабів у сфері культури та креативних індустрій, що допоможе створити простори для діалогу між підприємцями, місцевою владою та агенціями регіонального розвитку.

Прийом заявок на участь у програмі триватиме до 16 листопада на порталі «Зроблено в Україні».

Як повідомлялося, швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України» (UCORD)втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, компанією NIRAS Sweden AB. UCORD надає комплексну підтримку агенціям регіонального розвитку (АРР), реформі регіональної політики та креативному підприємництву в пілотних регіонах.

Фото: freepik

Теги за темою
Бізнес Мінекономіки
Джерело матеріала
loader
loader