/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F905171c63488816163eb79afb5b9e22f.jpg)
Нетаньягу: ХАМАС повинен скласти зброю, інакше розпочнеться "повний хаос"
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що наступним кроком мирної угоди для Гази є роззброєння угрупування ХАМАС.
Деталі: Нетаньягу наголосив, що умови президента США Дональда Трампа є "дуже чіткими": ХАМАС повинен роззброїтися, в іншому разі, за словами ізраїльського прем'єра, "почнеться повний хаос" (англ.: "all hell breaks loose").
Пряма мова Нетаньягу: "По-перше, ХАМАС повинен скласти зброю".
"По-друге, потрібно переконатися, що в Газі немає заводів з виробництва зброї.
І що в Газу не завозять контрабандою зброю.
Це і є демілітаризація".
Що передувало: Президент США Дональд Трамп заявив, що терористичне угруповання ХАМАС повинно скласти зброю в межах мирних домовленостей з Ізраїлем.
Передісторія:.
13 жовтня Трамп та представники Єгипту, Катару і Туреччини підписали документ щодо припинення війни у секторі Гази між Ізраїлем і угрупованням ХАМАС.
Підписання відбулося під час міжнародного саміту, який Єгипет прийняв з цієї нагоди.
Перед цим Дональд Трамп заявив, що вважає війну в Газі офіційно завершеною.
У кількох районах Гази спалахнули насильницькі зіткнення між ХАМАС та конкуруючими угрупованнями, включаючи інцидент, який завершився публічною стратою, що викликало занепокоєння щодо безпеки після виведення Ізраїлем своїх військ з частини території.

