/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Ff2805c013d0962f93b57b07046364363.jpg)
"Щоб більше таке не ляпала": Леся Нікітюк звернулася до відомої акторки
Ви дізнаєтеся:
Українська відома ведуча Леся Нікітюк перетнулася з акторкою Дар'єю Петрожицькою, яка раніше негативно висловилася про її гру у фільмі "Песики", після чого розгорівся скандал у Мережі.
Нагадаємо, Дар'я з невдоволенням поставилася до того, що в кіно знімають непрофесійних акторів, і привела в приклад Нікітюк. А Леся у відповідь жартувала, що тепер писатиме пісні, а не зніматиметься в кіно.
Усе ж знаменитості зустрілися на шоу "Хто зверху? ", де Нікітюк є ведучою.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F74d53e21e5a48d8db81c10bee6d448a1.jpg)
"Біля мене стоїть вона, яка нещодавно сказала, що нібито в українських фільмах повинні грати тільки актриси з дипломами. Ось я взяла свій диплом, це мій диплом виховательки, і я тебе покликала сьогодні в цю студію, щоб перевиховати, щоб ти більше таке не ляпала. Хоча в нас вільна країна, і кожен має право говорити те, що вважає за потрібне від душі. Але не про мене", - сказала ведуча.
А Петрожицька у відповідь теж пожартувала.
"Лесю, якби не ти, я не стала б такою популярною. Дякую тобі", - зазначила Дар'я.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fc4e69ea8003a7020bfbe380ac9ffefcb.jpg)
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Останні новини шоу-бізнесу
Зазначимо, як повідомляв Главред, продюсерка Олена Мозгова звернулася до своїх підписників і розповіла, що вона вирішила. Знаменитість опублікувала фото на велотренажері, позувавши в яскравих лосинах і рожевих кросівках.
А також Наталя Могилевська розповіла про те, що з нею сталося під час зйомок нового кліпу. Артистка опублікувала відео, у підписі до якого поділилася з шанувальниками, що їй знадобилася допомога лікарів.
Вас може зацікавити:
Про персону: Леся Нікітюк
Леся Іванівна Нікітюк - українська телеведуча, журналістка, актриса, блогерка. Колишня ведуча телепередачі Орел і Решка. Після повномасштабного нападу Росії на Україну Леся Нікітюк почала випускати на Youtube пародійні пісні ("Сєла птаха", "Пісня про крейсер "Москва", а також - разом зі Степаном Гігою - "Цей сон"), повідомляє Вікіпедія.
