Дата народження
02 серпня 1975
Країна
Україна
Соцмережі
105

Наталя Могилевська

Народна артистка України, співачка, актриса, телеведуча, продюсер

Дата народження: 02.08.1975 р.

Рідне місто: Київ

Справжнє ім'я співачки - Могила Наталія Олексіївна. Після 9-го класу майбутня артистка покинула школу. Вона твердо вирішила пов'язати своє майбутнє з мистецтвом. Так вона вступила до Київського естрадно-циркового училища.

У період ранньої творчості Наталя була солісткою та актрисою українського фольклорного театру «Батьківщина», Київського театру естради та єврейського театру «Штерн».

У 1995-му році приступила до сольної діяльності. Тоді ж перемогла на фестивалі «Слов'янський базар». Роком пізніше співачка поступила в КНУ культури та мистецтв.

У 1997-му році Наталя Могилевська випустила дебютну платівку «Ла-ла-ла». Публіка гаряче сприйняла альбом, який приніс співачці популярність. Було продано понад 1 млн записів.

У 2003-му році письменниця Лада Лузіна випустила книгу «Я - відьма!». Прототипом головної героїні послужила Наталя Могилевська.

У 2004-му році співачка стає ведучою і музичним продюсером на телепроекті «Шанс».

У 2009-му році Наталя Могилевська брала участь в турі «З Україною в серці». Гастролі були організовані для передвиборної кампанії Ю. Тимошенко.

В цьому ж році співачка заснувала свій «банк талантів». Ним став продюсерський центр "TALANT Group". Наталя Могилевська вже давно мріяла про створення подібної компанії. Її презентація відбулася в клубі «Арена». Бізнес-партнером співачки-продюсера став Борис Бронштейн. Новий продюсерський центр включив в себе студійний комплекс, продакшн-студію, школу танців і концертне агентство.

Особисте життя

У 2004-му році Наталя Могилевська вийшла заміж. Її обранцем став бізнесмен Дмитро Чалий. Через рік шлюб розпався.

Але співачці не довелося довго сумувати. У 2006-му вона виходить заміж за бізнесмена Єгора Долиніна. Але і ця любов виявилася не вічною. Пара розпалася в 2011-му році.

У 2013-му році співачка завела роман зі знаменитим кухарем Ектором Хіменесом-Браво. Із чуток, популярний кулінар є батьком дитини Могилевської.

У 2017-му році Наталя Могилевська натякнула фанам, що знайшла нового коханого. Втім, ці, як і інші, чутки про романи співачки не підтверджені.

Чутки та скандали

28-го грудня 2017 го року на концерт Наталії Могилевської у Чернігові запросили сім'ї учасників АТО. Але вже перед початком концерту з'ясувалося, що для них немає місць.

Статок і джерела прибутків

У 2017 році Наталі Могилевській вдалося заробити 220 тис. USD

Дата народження
02 серпня 1975
Країна
Україна
Соцмережі