/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fab97eeb4871d0c9822fbafdcf2628df5.jpg)
У Бельгії вдруге помітили дрони над військовою базою
Про це HLN підтвердив міністр оборони країни Тео Франкен, передає Укрінформ.
«Минулої ночі над важливою військовою базою Марш-ан-Фаменн знову помітили дрони», - сказав урядовець.
Франкен наголосив, що минулої суботи дрони також вже бачили над цією військовою базою, і додав, що тоді йшлося про 4-5 безпілотників.
«Це була робота не аматорів, а досвідчених пілотів дронів», - вважає міністр.
Зазначається, що інцидент, який стався в ніч на середу – це вже третє повідомлення про безпілотники поблизу військової бази в Бельгії за короткий період.
Вперше їх помітили над військовою базою Ельзенборн, що на сході Бельгії. Однак Марш-ан-Фамен – це інша історія, додав він.
«Наша головна казарма Сухопутних сил розташована там. Там критично важлива інфраструктура. Над нею літали чотири чи п'ять дронів», – розповів Франкен.
Походження пристроїв досі залишається невідомим.
Підозри вказують на Росію, але міністр не може цього підтвердити. Він висловив переконання, що це були «люди з поганими намірами».
Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві оборони Бельгії триває розслідування після того, як на початку жовтня над військовою базою Ельзенборн поблизу кордону з Німеччиною було помічено 15 безпілотників.
