/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8b53812c4d33ab00fe47abf6ea43c4d7.jpg)
«Лукойл» прийняв пропозицію щодо продажу активів за кордоном
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg із посиланням на заяву «Лукойла».
Gunvor зробила пропозицію щодо купівлі Lukoil International.
У «Лукойл» заявили, що російська компанія її прийняла і зобов'язалася не вести переговори з іншими потенційними покупцями.
Зазначається, що ця потенційна угода ще підлягає схваленню урядом США.
«Лукойл» є найбільш міжнародно диверсифікованим серед російських нафтових гігантів, з видобувними підприємствами в колишніх радянських країнах, таких як Казахстан, Узбекистан та Азербайджан, а також в Єгипті, Об'єднаних Арабських Еміратах та західноафриканських країнах Гані, Нігерії, Камеруні та Конго.
Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня США ввели санкції проти «Лукойла» і «Роснефти». Обмеження щодо найбільших нафтовидобувників були введені «у зв'язку з відсутністю у Росії серйозної прихильності мирному процесу, спрямованому на припинення війни в Україні», зазначили в Міністерстві фінансів США.
Разом з головними організаціями «Лукойла» і «Роснефти» до списку потрапили дочірні підприємства, наприклад, ті, що проводять геологорозвідку, видобуток нафти і газу, керують родовищами, займаються логістикою.
«Лукойл» почала розгляд пропозицій від потенційних покупців щодо продажу своїх міжнародних активів після американських санкцій.

