/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fcb4e8820d23f71f81c33844b84edb4a6.png)
"Холостяк" Цимбалюк емоційно відповів на закиди, що він втік з України
Український актор та головний герой реаліті-шоу "Холостяк" Тарас Цимбалюк різко відреагував на чутки про виїзд за кордон. Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" не стримував емоцій.
"Головний холостяк країни" обурився гучними заголовками в ЗМІ, у яких писали про його виїзд з України. В Instagram Цимбалюк наголосив, що дійсно перебував за кордоном, а саме у Болгарії. Втім, це було лише робоче відрядження для зйомок нового фільму.
Тарас Цимбалюк виїхав з України?
Герой "Холостяка" разом з іншими акторами, зокрема, Наталкою Денисенко, Антоніною Хижняк та Анастасією Цимбалару, вирушив до сонячної Болгарії, аби відзняти романтичу комедію Олексія Комаровського "Коли ти розлучишся?".
Актор наголосив, що завжди повертається назад в Україну і не порушував дозволу на виїзд за кордон. За словами Тараса, інформація в мережі часто перекручена.
"Я вже повернувся в Україну. Власне, як і попередні десятки разів, що виїжджав на вистави і зйомки", — написав артист.
Тарас Цимбалюк зізнався, що якраз повернувся з відрядження та вже перебуває на території України. Він зупинився на ніч в Одесі та сказав, що вийде на вечірню прогулянку містом.
Нагадаємо, Фокус раніше писав, що:
- Ексучасниця 14 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Іра Пуха поділилася своїми думками щодо того, хто, на її думку, має найбільші шанси стати обраницею Тараса Цимбалюка.
- У мережі вже ходять різні чутки щодо фіналісток та переможниці проєкту.
Крім того, Світлана Готочкіна висловилася про участь колишнього у новому "Холостяку".

