У Миколаєві відкрилася виставка картин, створених дружинами, матерями та доньками військових
У Миколаєві відкрилася виставка картин, створених дружинами, матерями та доньками військових

У Миколаєві відкрилася виставка картин, створених дружинами, матерями та доньками військових

У Миколаєві відкрилася виставка картин «Жінки. Війна. Життя», створених дружинами, матерями та доньками українських військових.

Про це повідомив Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

"Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни у City Center ТРЦ представив виставку картин, створених дружинами, матерями та доньками українських військових. 86 робіт - це 86 особистих історій про переживання, надію та пошук внутрішнього світла", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що експозиція організована, аби привернути увагу до емоційних викликів, з якими щодня стикаються родини захисників.

«Для нас велика честь, що жінки довіряють Центру свої переживання та свій внутрішній світ. Ця довіра - найбільша цінність нашої роботи і те, що надихає продовжувати підтримувати кожну родину», - сказав директор Центру Віктор Мойсеєв.

За словами завідувачки відділення психологічної та фізичної адаптації та ведучої арт-терапевтичних зустрічей Олесі Ольшевської, арттерапія допомагає м’яко торкатися складних емоцій, зменшувати напругу та відновлювати ресурс. Через творчість людина поступово повертає відчуття внутрішньої стійкості.

Виставка працюватиме до 24 листопада.

Як повідомлялося, у Миколаєві відкрили виставку фото та особистих речей, які розповідають історії військовослужбовців та родин постраждалих від війни.

Теги за темою
війна Миколаїв Жінки
Джерело матеріала
loader