/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F7fb97173a0f3612987952a64736e70ce.jpg)
«Перемолоть російську армію»: військовий назвав головну мету ЗСУ у Покровську
Про це він розповів у програмі «Діалоги» з Русланом Бортником.
За словами гостя програми, сьогодні Покровськ поділений на певні сектори між різними спецпідрозділами, кожен відповідає на свою невелику ділянку, де йдуть вуличні бої. Погода, на жаль, розповідає він, грає не на нашу сторону, там постійні тумани, дрони-розвідники практично нічого не бачать. І, зазначає військовий, усі бачили відео, як росіяни заходили до міста на мотоциклах, але ніхто не знає, що кілька цих колон практично повністю були знищені.
«Там прострілюються усі. Там прострілюються і позиції орків, і наші. Міські бої – це завжди дуже складний момент, тому що зазвичай у міських боях виграє не той, хто просто добре підготовлений, а той, кого більше, коли можна засипати. Міський бій – це справді завжди дуже складна історія», – пояснює Костянтин «Дід» Прошинський.
Як стверджує військовий, це така гра, у якій незрозуміло, чим усе скінчиться, бо противник може зайти, відвоювати якийсь сектор, прийде підкріплення, вони закріпляться, створять якийсь умовний укріпрайон, вони протримаються кілька діб, а потім їх можуть вибити. До того ж, наголошує він, зараз у Покровську все буквально кишить дронами, і ситуація взагалі змінюється кожні кілька годин.
«Але кілька тижнів тому таки я був більш налаштований на те, щоб виводити пацанів. Зараз я більше налаштований на те, щоб, ну, звичайно, спробувати врятувати якнайбільше життя наших хлопців. Це найголовніше та найважливіше, однозначно, це не якісь заяви політиків чи головнокомандувача. Це реальність для мене та для всіх, хто воював та воює. Але, з іншого боку, треба спробувати якнайбільше перемолоти російську армію. Цим ми полегшимо собі оборону надалі, якщо нам доведеться покинути місто», – підсумовує Костянтин «Дід» Прошинський.
