Українські пілоти F-16 уразили понад 1300 повітряних цілей та більше 300 наземних цілей РФ
Українські пілоти F-16 уразили понад 1300 повітряних цілей та більше 300 наземних цілей РФ

Українські пілоти F-16 уразили понад 1300 повітряних цілей та більше 300 наземних цілей РФ

За більш ніж рік роботи в українському небі американські винищувачі F-16 перехопили понад 1300 ворожих цілей РФ та уразили більше 300 наземних цілей противника.

Повітряні сили наголошують на необхідності поповнення запасів ракет до цих літаків.

Дослівно: "Впроваджуючи власні інноваційні підходи до ведення повітряних та протиповітряних боїв, українські екіпажі демонструють стабільно високі результати під час відбиття атак противника.

На рахунку саме F-16 понад 1300 перехоплених повітряних цілей! Зокрема, під час відбиття сьогоднішнього удару пілотами F-16 та Mirage-2000 перехоплено та збито щонайменше 10 ворожих крилатих ракет".

Деталі: У Повітряних силах зазначають, що крім місій з протиповітряної оборони, ці літаки активно застосовуються для авіаційної підтримки військ.

Так пілоти F-16 уразили більше 300 наземних цілей, знищивши сотні одиниць ворожої техніки, командні пункти, пункти управління БпЛА, склади боєприпасів та логістику ворога.

Дослівно: "Пілоти F-16 та наземний авіаційний персонал щодоби працюють в надзвичайно складних екстремальних умовах.

І єдине, що зараз на думці кожного – безперебійне і своєчасне постачання авіаційних засобів ураження від західних партнерів.

Бо без достатньої кількості бомб та ракет F-16 не допоможе перемогти ворога".

Довідково: Винищувачі F-16 з'явились в українському небі в серпні 2024-го.

Це був серйозний прорив у нарощенні спроможностей авіаційної компоненти Повітряних сил ЗСУ.

Швидко опанувавши нову техніку, українські льотчики зробили його ефективним інструментом в протистоянні агресору, наголошують у ПС ЗСУ.

Джерело матеріала
loader