/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fe7d896455d3c8401292f4cfc85755024.jpg)
Генесс – про Баварію: Коли в тебе є команда, якою ти дуже задоволений, ти можеш нарешті розслабитися і відпочити на трибуні
Член наглядової ради мюнхенської Баварії Улі Генесс висловився про гру команди у поточному сезоні. Його слова наводить Bild.
"Ми, звісно, дуже задоволені тим, що бачимо. Я завжди казав, що коли в тебе є команда, якою ти дуже задоволений, ти можеш нарешті розслабитися і відпочити на трибуні.
Раніше на 80-й хвилині ми сподівалися, що гра незабаром закінчиться. А тепер ми говоримо: "Сподіваюся, вони гратимуть ще довго, тому що це так захоплююче". Гравці отримують насолоду. Вболівальники одержують задоволення. І ми на трибунах також веселимось.
Це насправді ідеальна модель, саме такою ми хочемо бачити Баварію. Компані має кілька переваг над своїми попередниками. Інші тренери завжди давали теми для обговорення журналістам. З ним все інакше, тому що він хоче говорити про футбол, і це добре для Баварії", — сказав Генесс.
Цього сезону Баварія у 17 матчах в усіх турнірах здобула 16 перемог та один раз зіграла унічию.

