Атака дронів на Харків: за оновленими даними - четверо загиблих і 13 постраждалих
Атака дронів на Харків: за оновленими даними - четверо загиблих і 13 постраждалих

Атака дронів на Харків: за оновленими даними - четверо загиблих і 13 постраждалих

Російські загарбники минулої доби завдали ударів по Харкову і семи населених пунктах області, четверо людей загинули, ще 14 постраждали.

Як передає Укрінформ, про це голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов повідомив у Телеграмі.

УХарковізагинули жінки віком 27, 41 і 69 років і 55-річний чоловік, постраждали 13 людей, зокрема 11-річна дівчинка і 12-річний хлопчик.

Атака дронів на Харків: за оновленими даними - четверо загиблих і 13 постраждалих - Фото 1 Наслідки масованої атаки російських дронів на Харків / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Як повідомляє поліція Харківської області, станом на 06:30 несумісні з життям травми отримали четверо харків’ян, ще 13 постраждали.

"23 листопада близько 21:30 росіяни завдали численних ударів БпЛА по місту Харків. Влучання відбулись у Шевченківському, Холодногірському та Салтівському районах", - йдеться у повідомленні.

Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов повідомляв про 17 постраждалих внаслідок російської атаки.

У селі Москалівка Старосалтівської громади постраждала 48-річна жінка.

Росіяни атакували Шевченківський і Салтівський райони Харкова 15 безпілотниками.

Загарбники застосовували ️15 БПЛА типу "Герань-2", FPV-дрони (кількість встановлюється) і ще 33 безпілотники, тип яких встановлюється.

У Харкові пошкоджені сім приватних будинків, багатоквартирний будинок, електромережі, цивільне підприємство, чотири автомобілі і будівля навчального закладу.

У селі Одноробівка Богодухівського району зазнали пошкоджень приватний і господарча споруда.

У селах Мирне і Нова Олександрівка Куп’янського району пошкоджені два автомобілі. У селах Садовод і Плоске - два приватні будинки.

У Москалівці Чугуївського району пошкоджена ферма.

Як поінформував Синєгубов, транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 89 людей, залишилися 19. Всього від початку роботи пункту зареєстровані 13 309 осіб.

Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники вночі 24 листопада атакували безпілотниками агропідприємство у Москалівці. Горіла ферма. Загинуло близько 60 голів свиней.

Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Більше наших фото можна купити тут

Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader