/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F65%2F1cf3b5c90cd551b12ea5ace9624405e0.jpg)
Диван зачекає: куди піти у Києві на цьому тижні, 8 – 11 грудня
Війна змусила нас жити в новій реальності, але, незважаючи на весь біль і страждання, які випали на долю нашого народу, ми повинні жити, повертатися до нової реальності, щоб разом відновлювати країну.
На цьому тижні, 8 – 11 грудня, кияни зможуть відвідати культурні заходи, які відбудуться у столиці.
Але треба бути обачним і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через ймовірність ракетних ударів.
У нашій добірці ми зібрали все найцікавіше – на будь-який смак та гаманець.
Повний список заходів, які відбудуться на цьому тижні, дивіться у нашій афіші.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі.
Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Куди піти у Києві на цьому тижні, 8 – 11 грудня.
Виставка Ukraine WOW "Кримські скарби".
Виставку Ukraine WOW оновили на зимовий сезон та продовжили до 11 січня 2026 року.
Загалом тепер для відвідувачів доступні понад сто експонатів — від шаблі гетьмана Івана Мазепи до чемпіонського пояса боксера Олександра Усика, а також десятки інтерактивних зон.
Серед нових експонатів — вітрина з кримським золотом, оригінал "Граматки" Пантелеймона Куліша 1857 року, макет морського дрона MAGURA та капелюх із плюща, який Руслан Багінський створив для вітрини паризької Galeries Lafayette.
Коли: 8-14 грудня.
Де: Київський центральний залізничний вокзал.
Адреса: Вокзальна площа, 1.
Скільки коштує: повний — 350 гривень, пільговий — 200 гривень, ранковий — 100 гривень.
"Різдвяна класика при свічках".
Віртуози струнного квартету Black Tie зіграють у Трапезній палаті Лаври різдвяні хіти з української та світової музичної скарбниці: "Щедрик", "Добрий вечір тобі", "Нова радість стала", O Holy Night, Silent Night, All I Want for Christmas Is You, Let It Snow та White Christmas.
Також на сцені прозвучать саундтреки з кіносаги Harry Potter та інші пісні, без яких неможливо уявити Різдво.
Не пропусти можливість відчути святкову атмосферу!.
Коли: 8 грудня.
Де: зал Трапезної палати Києво-Печерської лаври.
Адреса: вул.
Лаврська, 9.
Скільки коштує: від 490 гривень.
Подробиці за посиланням.
Kyiv Modern-Ballet.
"Аліса в задзеркаллі".
Балет на дві дії "Аліса у Задзеркаллі" у постановці Катерини Курман виконають артисти Академічного театру "Київ Модерн-балет".
У центрі сюжету — захопливі, сповнені таємниць й тривог пригоди Аліси в чудернацькому світі підліткових мрій.
Автори обіцяють новаторське поєднання метамодерну та постіронії у сучасній хореографії.
Спеціально для цієї постановки Іван Гаркуша (John Hope) написав ексклюзивний музичний супровід.
А Данило Василенко створив сценографію, яка даруватиме відчуття знайомого у "чужому".
Коли: 9 грудня, 18:00.
Де: МЦКМ.
Адреса: вул.
Алея Героїв Небесної Сотні, 1.
Скільки коштує: від 100 гривень.
Подробиці за посиланням.
Victoria NIRO.
Victoria NIRO — львівська поп- та хіп-хоп артистка, яка у 2025 році стала номінанткою премії MUZVAR AWARDS-2024.
Для київських слухачів співачка готує яскраву концертну програму з улюблених хітів.
На концерті зірка разом із залом заспіває "Не знаю", "Рожеві окуляри", "Біжу і падаю" та інші відомі пісні.
Коли: 10 грудня, 19:00.
Де: ORIGIN STAGE.
Адреса: вул.
Шота Руставелі, 16А.
Скільки коштує: від 550 гривень.
Подробиці за посиланням.
Концерт SAMCHUK.
SAMCHUK — один із найяскравіших представників нової хвилі української попмузики.
У програмі артиста звучатимуть найкращі треки у свіжому живому аранжуванні, нові композиції та головні хіти.
Серед уже відомих пісень на сцені лунатимуть: "Коси", "Таку, як ти", "Мадам" та багато інших.
Коли: 10 грудня, 19:00.
Де: МЦКМ.
Адреса: вул.
Алея Героїв Небесної Сотні, 1.
Скільки коштує: від 450 гривень.
Подробиці за посиланням.
Вистава "Камінний господар".
Театр на Подолі представляє драматичну виставу за твором української поетеси Лесі Українки у постановці режисера Івана Уривського.
Глядачі побачать неочікуваний підхід до розкриття образу головного героя та проникливу акторську гру.
"Камінний господар" від Уривського — це глибока поетична драма у новаторській постановці, яку вирізняє революційне змалювання образу Дон Жуана.
Коли: 11 грудня, 18:00.
Де: Київський академічний драматичний театр на Подолі.
Адреса: вул.
Андріївський узвіз, 20.
Скільки коштує: від 250 гривень.
Подробиці за посиланням.

