Чотири українські тенісистки потрапили до основної сітки Australian Open
Став відомий заявочний список учасниць основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії-2026. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на BTU.
Чотири українські тенісистки гарантували собі участь у турнірі: Еліна Світоліна (№14 WTA), Марта Костюк (№26 WTA), Даяна Ястремська (№27 WTA) і Олександра Олійникова (№96 WTA), для якої це буде дебютний виступ в основній сітці «мейджора» і перший візит до Австралії.
Три тенісистки скористалися своїм захищеним рейтингом: експерша ракетка світу Кароліна Плішкова (№40 WTA/Чехія), Ван Яфань (№71 WTA/Китай) і Мананчая Савангкав (№100 WTA/Таїланд).
Відзначимо, що в списку учасниць основної сітки відсутня Ангеліна Калініна, яка цього тижня в Ліможі проводить свій перший за останні півроку турнір. Українська тенісистка наразі посідає 156-те місце у світовому рейтингу, проте очікувалося, що вона також скористається захищеним рейтингом для заявки на перший «мейджор» сезону.
Матчі основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії пройдуть у Мельбурні з 18 січня по 1 лютого. Кваліфікація стартує з 12 січня.

