/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F4e15c1dd7339cea41a037d09cf9a0abe.jpg)
Зеленський готовий провести вибори під час війни: що сказав президент
Що сказав Володимир Зеленський:
Президент Володимир Зеленський заявив про готовність провести вибори під час війни, він зазначив, що їх проведення залежить виключно від українського народу, а не інших держав.
За словами глави держави, для організації виборів необхідно вирішити два ключові питання: гарантувати безпеку громадян та військових під час голосування і створити законодавчу основу для легітимності процесу в умовах воєнного стану. Про це Зеленський сказав під час спілкування з журналістами в чаті пресцентру ОПУ.
"Оскільки питання сьогодні підіймає президент США, наші європейські партнери, я відповім дуже коротко: я готовий до виборів. Мало того, я прошу зараз США, можна з європейцями, забезпечити безпеку для проведення виборів. І тоді наступні 60 днів Україна буде готова до проведення виборів, я особисто маю на це волю", - сказав він.
Також Володимир Зеленський просить народних депутатів підготувати законодавчі зміни, які дадуть змогу провести вибори під час воєнного стану.
Читайте також:
Про джерело: Офіс Президента України
Офіс Президента України (ОПУ) — постійний орган, утворений Президентом України для забезпечення повноцінного здійснення його конституційних повноважень. У різні періоди мав різні назви: Адміністрація Президента України (1991—2005, 2010—2019), Секретаріат Президента України (2005—2010), пише Вікіпедія.

