/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F087c7be067afa337918f8b5a8c1ff60c.jpg)
Страсбур миттєво знайшов заміну Росеньйору
Як повідомляє авторитетний інсайдер Фабріціо Романо, французький клуб вже знайшов нового головного тренера. Ним стане ще один англійський фахівець — Гарі О'Ніл.
Сторони вже досягли повної домовленості щодо умов співпраці. Очікується, що 42-річний тренер підпише з ельзасцями довгостроковий контракт. Офіційне оголошення має відбутися найближчим часом.
Призначення О'Ніла зберігає стратегію власників BlueCo (які володіють і Челсі, і Страсбуром) щодо залучення англійських тренерів до роботи у Франції. О'Ніл відомий своєю роботою в АПЛ, де він очолював Борнмут та Вулвергемптон, зарекомендувавши себе як кризовий менеджер та тактично гнучкий наставник.
Тепер перед Гарі стоятиме завдання втримати високу планку, задану Росеньйором, та продовжити успішний виступ команди в єврокубках.

