/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F8a4aa57645150a0234e6b99f8b566ee7.jpg)
Унаслідок російської атаки на Київщині пошкоджено приватні будинки — Калашник
Фото ілюстративне
Унаслідок чергової нічної атаки російських військ на Київську область у Вишгородському районі зафіксовано пошкодження житлової забудови, постраждалих серед населення немає.
Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник у Telegram.
За його словами, ворог завдав удару вночі, скориставшись негодою та сильними морозами. У результаті атаки пошкоджено два приватні житлові будинки та господарчі споруди. В оселях вибито вікна, понівечено фасади та зруйновано покрівлі.
Очільник ОВА наголосив, що мета російських атак залишається незмінною — залякати мирне населення та позбавити людей світла, тепла і відчуття безпеки. Водночас він підкреслив, що жодних жертв серед цивільних немає.
Наразі мешканцям, чиї домівки зазнали пошкоджень, надається вся необхідна допомога. Роботи з ліквідації наслідків атаки проводяться у взаємодії з місцевою владою та відповідними службами.
У Київській ОВА зазначили, що область продовжує працювати над відновленням зруйнованої інфраструктури та підтримкою постраждалих громад, попри складну безпекову ситуацію.
Курс у січні залишиться стабільним / © pixabay.com
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

