/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F07fcf771b06ba93697c1179ef30a798e.jpg)
Турецький суд залишив під вартою ексмера Стамбула
Про це повідомляє CNN Türk, передає Укрінформ.
“40-й Вищий кримінальний суд Стамбула розглянув рішення про тримання під вартою Екрема Імамоглу, якого було звільнено з посади голови мерії Стамбула та заарештовано за звинуваченням у створенні злочинної організації та участі в корупції. Суд постановив продовжити тримання Імамоглу під вартою”, - йдеться у повідомленні.
Крім того, суд залишив під вартою інших 105 обвинувачених.
Розгляд справи розпочнеться 9 березня у 40-му Вищому кримінальному суді Стамбула. Прокурори вимагають для Імамоглу 2430 років позбавлення волі.
Як повідомляв Укрінформ, у березні минулого року мера Стамбула Екрема Імамоглу заарештували в межах розслідування справи про тероризм, корупцію та хабарництво.
У липні Імамоглу засудили до 1 року 8 місяців позбавлення волі за обвинуваченням в іншій справі – за образу держслужбовця та погрозах. Також суд анулював його дипломи про вищу освіту.
З кінця жовтня стамбульська прокуратура проводить розслідування за підозрою у шпигунстві щодо Імамоглу.
Фото: Rûdaw.net

