МАГАТЕ повідомило про ремонт резервної лінії живлення біля ЗАЕС
МАГАТЕ повідомило про ремонт резервної лінії живлення біля ЗАЕС

МАГАТЕ повідомило про ремонт резервної лінії живлення біля ЗАЕС

Біля Запорізької атомної електростанції тривають ремонтні роботи на резервній лінії електропостачання. Про це повідомили в Міжнародному агентстві з атомної енергії.

За даними МАГАТЕ, фахівці намагаються полагодити резервну лінію "Феросплавна-1" (330 кВ), яка з'єднує Запорізьку АЕС з енергосистемою України.

Ремонт виконує українська бригада. Команда МАГАТЕ перебуває на місці та моніторить процес виконання робіт.

Нагадаємо, Запорізька атомна електростанція перебуває під окупацією від початку Великої війни. Відтоді росія системно порушує принципи ядерної та радіаційної безпеки. На території станції перебуває військова техніка. Фактично потенційні цілі розташовані між енергоблоками, що є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

 

Джерело матеріала
loader
loader