Макрон прокоментував злив Трампом їх приватного листування
Президент Франції Емманюель Макрон прокоментував оприлюднення його приватних повідомлень американським лідером Дональдом Трампом. Про це пише «Главком» із посиланням на BFMTV.
Під час спілкування з журналістами на форумі в Давосі Макрон підкреслив, що його публічна позиція повністю збігається з тим, що він пише у приватних чатах.
Скандал спалахнув після того, як Дональд Трамп виклав у мережу фрагменти розмови, де французький президент критикував ідею США щодо купівлі Гренландії. У тому ж листуванні Макрон пропонував організувати зустріч G7 у Парижі за участі представників України, Росії, Данії та Сирії, а також запрошував Трампа на спільну вечерю.
Емманюель Макрон відмовився давати пряму оцінку вчинку колеги, зазначивши, що «залишає це на розсуд інших». Натомість він закликав Європу зберігати спокій і зосередитися на захисті власних інтересів, коли міжнародні правила гри порушуються. За словами лідера Франції, ключовим завданням зараз є підтримка економічного зростання та допомога союзникам, які опинилися під тиском.
Як відомо, президент США Дональд Трамп оприлюднив фрагмент переписки з президентом Франції Еммануелем Макроном. У ній французький лідер висловлював нерозуміння щодо дій Вашингтона стосовно Гренландії.
«Я не розумію, що ти робиш з Гренландією», – написав Макрон Трампу.

