Іво Бобул зинуватив українців в тому, що вони вигнали Ані Лорак та Таїсію Повалій: "Я теж співав для Януковича"
Іво Бобул зинуватив українців в тому, що вони вигнали Ані Лорак та Таїсію Повалій: "Я теж співав для Януковича"

Іво Бобул зинуватив українців в тому, що вони вигнали Ані Лорак та Таїсію Повалій: "Я теж співав для Януковича"

Народний артист України Іво Бобул зробив гучну заяву щодо причин, чому його колеги Таїсія Повалій та Ані Лорак залишили країну та зараз підтримують російську пропаганду.

За його словами, в Україні для співачок нібито створили умови, через які вони не могли повноцінно розвивати творчість.

Іво Бобул, кадр з відео

Про це він розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону.

"Я ще тоді розумів, що щось робиться неправильно. Щодо Лорак, то їй тут поставили такі умови, що вона була змушена піти. Вона була комусь конкуренткою і дуже невигідною. Наскільки я чув серед артистів, і не тільки, пішла коса на камінь. Коли спалили ресторан, вона звернулася до Кіркорова. Він їй допоміг. Вона зрозуміла, що назад їй не можна повертатися. Вона хоче співати, а тут не дадуть. У мене таке припущення", – заявив Бобул.

Ані Лорак, фото із соцмереж

Що стосується Таїсії Повалій, артист пояснив, що на неї чиняли тиск через виступи перед президентом-втікачем Віктором Януковичем та через значний вплив її чоловіка на прийняття рішень.

"У нас зробили одну велику помилку: не можна цькувати народного артиста. Казали Повалій: "Ти співала для Януковича" чи ще для когось. Я теж співав для Януковича, але життя наше таке, ми артисти! Як ти можеш сказати президенту, що не будеш? Мені здається, треба було покликати артистів та поговорити з ними, а не віддавати на розтерзання. Пустили на самоплив, бо ти десь співав і комусь не сподобався", – додав Бобул.

Таїсія Повалій, кадр з відео

Також він підкреслив, що агресію, яку проявляли на концертах Повалій, варто було спрямовувати не на артистів, а на тих, хто "обікрав пів країни".

Раніше ми повідомляли, що "Тричі зрадниця. Він колись прозріє": Повалій розповіла "міньйону" путіна, як син благав її стати на бік України.

Джерело матеріала
loader
loader