«Як навчати супергероїв 2.0»: для вчителів, що працюють з дітьми у лікарнях під час війни, запустили онлайн-курс
Для вчителів, які працюють з дітьми у лікарнях під час лікування або реабілітації в умовах війни, запустили безоплатний онлайн-курс «Як навчати супергероїв 2.0». Про це повідомила комунікаційна команда ГО «Маленьке серце з мистецтвом», що розробила курс у співпраці з освітньою платформою EdEra.
«Кожна дитина в лікарні має право не лише на лікування, а й на освіту. Цей онлайн-курс — наш внесок у те, щоб маленькі супергероїв отримали знання та підтримку. Щоб вчителі, які приходять в лікарні, знали, вміли і прагнули перетворювати час, проведений з лікарняній палаті, на простір можливостей, де навіть серед болю та невизначеності дитина може продовжувати мріяти і вчитися», — зазначила голова ГО «Маленьке серце з мистецтвом» і членкиня Піклувальної ради ДУ «Школа супергероїв» Людмила Сокур.
Програма охоплює 14 тем і містить практичні чеклісти, інструменти та приклади.
Учасники дізнаються, як організовувати навчання під час лікування та реабілітації, працювати з дітьми, які пережили травматичні події або втрату, налагоджувати комунікацію з батьками та опікунами, підтримувати дітей у кризових станах і після виписки з лікарні.
Матеріали курсу підготували експерти у сфері освіти й підтримки дітей. Серед них — засновниця «Школи супергероїв» Євгенія Смірнова, перша леді Олена Зеленська, а також телеведуча, кураторка Global Teacher Prize Ukraine, голова Піклувальної ради ДУ «Школа супергероїв» Наталія Мосейчук.
Тривалість курсу — 20 академічних годин. Після завершення учасники отримують сертифікат (0,7 кредиту ЄКТС). Зареєструватися можна за посиланням. Курс стартує вже 9 лютого.
Нагадаємо, у листопаді благодійний фонд savED спільно з Ukraїner запустили соціальний відеопроєкт «Освіта під час війни»про відновлення постраждалих громад завдяки освітнім рішенням. Серія відео присвячена пʼятьом громадам на Київщині, Миколаївщині та Одещині.
Фото: EdEra
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.

