Нагнітається антиукраїнський психоз, – Сікорський про політику Орбана
Нагнітається антиукраїнський психоз, – Сікорський про політику Орбана

Нагнітається антиукраїнський психоз, – Сікорський про політику Орбана

Він заявив, що звинувачення Будапешта через зупинку нафропроводу є недоречними. Про це він сказав, виступаючи у Сеймі 26 лютого.

Що сказав Сікорський про політику Орбана?

Орбан постійно дорікає нафтопроводом "Дружба", який пошкоджений російськими обстрілами. Однак Сікорський наголосив, що його стан мають оцінювати експерти ЄС, а не уряд Угорщини.

Це питання має бути вирішене. Експерти ЄС повинні поїхати туди та достовірно оцінити: це політика чи російський удар,
– обурився міністр.

Також він заявив, що бачив фото пошкодженого нафтопроводу під час поїздки до Києва.

У ЗМІ, контрольованих угорським урядом, нагнітається антиукраїнський психоз. Це відчайдушні кроки популістського уряду, який будує свою політику на атаках проти жертви агресії,
– заявив Радослав Сікорський.

Він зауважив, що всі вимоги Орбана будуються на антиукраїнській риториці. Міністр додав, що не впізнає свого колишнього колегу, адже вони разом навчалися в коледжі.

Що відомо про політику Угорщини?

  • Нещодавно міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Україна затримує відновлення постачання нафти через політичні мотиви. Він наголосив, що Будапешт не надаватиме Україні гроші чи зброю і закликав відновити постачання через "Дружбу".

  • Також в Угорщиніпосилили охорону критичної енергетичної інфраструктури та контроль на кордоні з Україною через нібито загрозу диверсій з боку Києва. Прем'єр Віктор Орбан заявив, що країну не можна шантажувати, тому на прикордонних територіях заборонять польоти безпілотників, а біля ключових електростанцій та розподільчих центрів розмістять військових і додаткову техніку. Поліція також збільшить кількість патрулів, аби запобігти будь-яким можливим нападам.

  • Окрім цього зараз триває передвиборча кампанія в Угорщині. Програма Віктора Орбана спрямована на залякування угорців, переконуючи, що підтримка України нібито загрожує економіці та безпеці країни. Через медіа та білборди з дезінформацією він намагається відвернути увагу від реальних проблем та послабити підтримку ЄС щодо Києва.

Теги за темою
Польша Угорщина
Джерело матеріала
loader
loader