Непереможний нокаутер викликає на бій Усика після яскравої перемоги
Непереможний нокаутер викликає на бій Усика після яскравої перемоги

Непереможний нокаутер викликає на бій Усика після яскравої перемоги

Ітаума завершив бій проти Франкліна вже в 5 раунді, а відтак черговий його суперник не зміг пройти всю дистанцію поєдинку. У коментарі DAZN спортсмен розповів про плани на наступний бій.

Що Ітаума сказав про наступний бій?

Спершу Ітаума згадав про 33-річного хорвата Філіпа Хрговича, який, за даними BoxRec, програв тільки один бій на профі-рингу та здобув 19 перемог.

"Я б хотів бій проти Хрговича, але, очевидно, він робить свою справу", – заявив 21-річний британець.

Після цього Мозес згадав про об'єднаного чемпіона у надважкій вазі – Усика. Наразі чемпіон з України утримує титули WBC, WBA та IBF. Спортсмен сказав, що не відмовився б від протистояння з українцем.

Я теж хотів би Усика. Я б не відмовився від цього бою. Я не суперзірка, а просто дитина, яка намагається втілити свої мрії,
– заявив Ітаума.

Ітаума зробив заяву про бій з Усиком: дивіться відео

Зверніть увагу. Для Ітауми бій проти Франкліна був тільки 14-й у професійній кар'єрі. Британець виграв усі поєдинки й при цьому жоден з них не тривав понад 6 раундів.

Чи реальний бій Усика проти Ітауми?

  • У наступному поєдинку Усик вже 23 травня у Гізі захищатиме титул WBC проти Ріко Верховена з Нідерландів. Нещодавно українець виключив можливість поєдинку проти Ітауми.
  • Чемпіон пояснив, що не хоче зламати кар'єру перспективного британця. У відповідь Мозес висловив сумнів у тому, що Усик зможе його зламати.
  • Зокрема, Мозес пригадав, що за один раунд нокаутував Ділліана Вайта та поставив під питання, чи зміг би українець це зробити. Ба більше, Ітаума звинуватив Усика у "зловживанні владою" через відмову від поєдинку з ним. Спортсмен вважає, що українець уникає обов'язкових захистів титулів.

Що про бій каже експромоутер Усика?

Промоутер Олександр Красюк у коментарі ютуб-каналу "ТАЙК МАЙСОН" сказав, що бій Усика з Ітаумою має комерційний інтерес для британського ринку, але Мозес поки що не має великих досягнень, які б сприяли цьому протистоянню.

"Зараз розкручувати бій Ітаума – Усик означає переконувати публіку, що це цікаво. Інтрига могла б бути більшою, якби суперник мав вагомі досягнення. Адже Усик – не просто чемпіон, а видатна зірка, і ставлення до нього має бути відповідне", – зазначив він.

Теги за темою
Олександр Усик
Джерело матеріала
loader
loader