Одразу після Великодня — нові удари: РФ залишила без світла тисячі людей на Чернігівщині
Одразу після Великодня — нові удари: РФ залишила без світла тисячі людей на Чернігівщині

Одразу після Великодня — нові удари: РФ залишила без світла тисячі людей на Чернігівщині

Російські дрони атакували об'єкти АТ "Черніговобленерго".

Коротко:

Після завершення Великоднього перемир'я армія РФ знову почала наносити удари по Україні.

Окупанти запустили дрони-камікадзе в напрямку Запоріжжя, Полтавщини, Харківщини та Дніпропетровщини. Повітряна небезпека спостерігалася також на Сумщині, ворог атакував область КАБами.

Відомо, що в ніч на 13 квітня окупанти атакували енергооб'єкт АТ "Черніговобленерго".

Як повідомила пресслужба АТ "Черніговобленерго" о 01:28, через пошкодження енергооб'єкта на Чернігівщині без світла залишаються 12 тисяч абонентів.

"Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт, щойно дозволить ситуація з безпекою", - йдеться в повідомленні.

Одразу після Великодня — нові удари: РФ залишила без світла тисячі людей на Чернігівщині
​Атомна генерація України / Інфографіка: Главред

Великоднє перемир'я — що відомо

Як писав Главред, російський диктатор Володимир Путін оголосив перемир'я у війні проти України у зв'язку зі святом Великодня з 16:00 11 квітня до кінця дня 12 квітня 2026 року.

Новина доповнюється...

Джерело матеріала
loader