/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F161cb605b1bfcbbd17cc3562bcdae2e2.jpg)
Одразу після Великодня — нові удари: РФ залишила без світла тисячі людей на Чернігівщині
Коротко:
Після завершення Великоднього перемир'я армія РФ знову почала наносити удари по Україні.
Окупанти запустили дрони-камікадзе в напрямку Запоріжжя, Полтавщини, Харківщини та Дніпропетровщини. Повітряна небезпека спостерігалася також на Сумщині, ворог атакував область КАБами.
Відомо, що в ніч на 13 квітня окупанти атакували енергооб'єкт АТ "Черніговобленерго".
Як повідомила пресслужба АТ "Черніговобленерго" о 01:28, через пошкодження енергооб'єкта на Чернігівщині без світла залишаються 12 тисяч абонентів.
"Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт, щойно дозволить ситуація з безпекою", - йдеться в повідомленні.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fcb95b729de53b3ac165b99213241630d.jpg)
Великоднє перемир'я — що відомо
Як писав Главред, російський диктатор Володимир Путін оголосив перемир'я у війні проти України у зв'язку зі святом Великодня з 16:00 11 квітня до кінця дня 12 квітня 2026 року.
Новина доповнюється...
