Справа «щура» в СБУ. Козюра хоче, щоб його обміняли в РФ
Справа «щура» в СБУ. Козюра хоче, щоб його обміняли в РФ

Справа «щура» в СБУ. Козюра хоче, щоб його обміняли в РФ

Викритий у лютому 2025 року на співпраці з ФСБ РФ керівник штабу Антитерористичного центру СБУ Дмитро Козюра висловив бажання бути обміняним до РФ. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Андрій Швець в інтерв'ю censor.net, передає «Главком».

На запитання чи хоче Козюра піти на обмін, Швець відповів: «Хоче».

«Справа за обвинуваченням Дмитра Козюри вже передана до суду. Слухання проходитимуть у закритому режимі», – додав Андрій Швець.

Як повідомлялося, затриманий Службою безпеки полковник Дмитро Козюра, який, за версією слідства, працював на російську ФСБ, у 2016 році отримав нагороди від президента. Зокрема, він був нагороджений відзнакою глави держави «За участь в АТО» і грамотою «за сумлінне виконання службових обовʼязків в районі проведення АТО».

Зокрема, спільнику полковника Дмитра Козюри Максиму Ситєнкову оголосили підозру в державній зраді.

Джерело матеріала
loader
loader