Трамп і Сі почали переговори у Пекіні
Трамп і Сі почали переговори у Пекіні

Трамп і Сі почали переговори у Пекіні

Президент США Дональд Трамп прибув на площу Тяньаньмень у Пекіні – наразі розпочалася його зустріч з лідером Китаю Сі Цзінпіном.

Деталі: Зазначається, що церемонія розпочалася з виконання національного гімну США та 21-гарматного салюту.

Трамп віддав честь, а Сі стояв поруч із ним.

Потім пролунав китайський національний гімн.

Лідери коротко обмінялись репліками.

Трамп поплескав Сі по плечу, коли вони йшли до дітей.

Після церемонії зустрічі Трамп і Сі піднялися сходами до Великого залу народу, щоб провести першу з серії зустрічей.

На початку розмови Сі виступив із вступним словом, зазначивши, що спільні інтереси Китаю та США переважають розбіжності, а успіх Америки і КНР "є можливістю для обох сторін".

"Нехай 2026 рік стане історичним та знаковим роком для китайсько-американських відносин, щоб продовжити минуле та відкрити майбутнє", – заявив він.

Трамп на це зазначив, що у нього та Сі вже давно склалися "чудові стосунки".

"Кожен раз, коли у нас виникала проблема, ми дуже швидко її вирішували… Ви – чудовий лідер, я кажу це всім, ви – чудовий лідер.

Іноді людям не подобається, коли я це кажу, але я кажу це все одно, бо це правда", – заявив Трамп.

Передісторія:.

Трамп перед тим, як вирушив до Китаю на саміт із лідером країни Сі Цзіньпіном, заявив, що не розраховує на допомогу для припинення війни з Іраном.

Раніше президент США заявив, що обмінявся з китайським лідером листами на тлі повідомлень про можливі постачання китайської зброї до Ірану.

Джерело матеріала
loader
loader