У київському ТЦК прокоментували побиття ветерана Артема Мороза
У київському ТЦК прокоментували побиття ветерана Артема Мороза

У київському ТЦК прокоментували побиття ветерана Артема Мороза

У київському ТЦК прокоментували побиття ветерана Артема Мороза

У відомстві визнали, що застосування сили під час конфлікту не може бути виправдане.

У київському ТЦК та СП прокоментували інцидент щодо побиття представниками ТЦК  Шевченківського району ветерана Артема Мороза. За цим фактом оголошено службову перевірку.

«Під час здійснення заходів оповіщення між військовослужбовцем ТЦК та СП міста Києва й Артемом Морозом виникла конфліктна ситуація із застосуванням фізичної сили, яка в даному випадку не може бути нічим виправдана. Безпосередні учасники конфлікту та їхнє керівництво будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності», — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 21 травня представники ТЦК та СП у супроводі поліції зупинили автомобіль ветерана на вулиці Івана Виговського. Восьмеро людей у балаклавах оточили чоловіка, після чого один з них вдарив ветерана по голові, а інший розпилив йому в обличчя газовий балончик.

Після цього люди в балаклавах підбігли до неї та змусили видалити запис, потім люди в балаклавах поїхали на мікроавтобусі, а працівники поліції на службовому авто.

Дружина ветерана викликала на місце швидку допомогу та поліцію для фіксації факту побиття.

Нагадаємо, нещодавно представники ТЦК напали на ветерана, який проходив реабілітацію, та його сім'ю.

Джерело матеріала
loader
loader