Президент Литви відреагував на чутки про заміну глави МЗС
Президент Литви відреагував на чутки про заміну глави МЗС

Президент Литви відреагував на чутки про заміну глави МЗС

Президент Литви Гітанас Науседа зазначив, що обговорювати зміну міністра закордонних справ Кястутіса Будріса "не дуже відповідально і не дуже серйозно".

Заяву литовського президента наводить LRT, повідомляє "Європейська правда".

Як зазначив Науседа, міністру не висунуто жодних конкретних звинувачень, а люди, які займаються наклепами на Будріса, роблять це анонімно.

"Зараз говорити про одного конкретного міністра, тим більше що не висувається жодних конкретних, відчутних звинувачень, не дуже відповідально і не дуже серйозно", – сказав президент Литви.

За його словами, Будріс, можливо, не сподобався "тому чи іншому діячеві політичної сцени" через те, що є найпопулярнішим членом уряду.

"У будь-якому разі, якщо такі претензії (до міністра.

– Ред.) і існують, досі вони чомусь поширюються анонімними джерелами.

Ці закиди дуже абстрактні, нібито щось не так, але коли дивишся на програму уряду і бачиш реальну діяльність міністра, я, чесно кажучи, не помічаю істотних розбіжностей", – підкреслив Науседа.

Будріс є безпартійним міністром.

До призначення на цю посаду він обіймав посаду головного радника президента з питань національної безпеки.

Нещодавно LRT із посиланням на джерела повідомив, що рада Литовської соціал-демократичної партії (LSDP) може ухвалити рішення про зміну міністра закордонних справ Кястутіса Будріса.

Зокрема, партнери по коаліції невдоволені самостійністю глави МЗС.

Згодом у Соціал-демократичній партії запевнили, що главу МЗС міняти не збираються.

Джерело матеріала
loader
loader