/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb8242589f1d547e75050de5f4ab735a1.jpg)
Скільки українців готові до перемир’я з "європейським щитом" на фронті - опитування
Війна в Україні / © Associated Press
61%українців підтримують варіант припинення вогню за нинішньою лінією фронту згідно з яким в Україні близько до фронту розміщуються війська країн Європи, які в разі повторного вторгнення будуть відбивати напад. Категорично відкидають цей варіант 33% українців.
Такі дані показало опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Отже, якщо Україна не отримає гарантій безпеки і не буде значного постачання грошей і зброї, то 61% категорично відкинуть таку пропозицію перемир’я за нинішньою лінією фронту. Готові будуть її схвалити — 32% (переважно неохоче).
Якщо ж в Україні далеко від фронту будуть розміщені війська країн Європи, які у разі повторного вторгнення не будуть брати участі в боях, то в такому випадку вже 42% готові будуть схвалити припинення вогню за лінією фронту. Категорично відкидають таку пропозицію 49%.
Видання Foreign Affairs вважає, що війна в Україні, найімовірніше, закінчиться не швидким миром, а перемир’ям за корейським сценарієм — із фіксацією лінії фронту та невирішеними політичними питаннями.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

