У Ризі помер журналіст, який першим оприлюднив інформацію про роман Путіна з Кабаєвою
У Ризі помер 69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який останні 11 років проживав у Латвії як політичний біженець. Про це пише Delfi.
Російська блогерка Божена Ринська, яка також живе в Латвії, повідомила, що Нехорошев помер 19 червня від отруєння грибами, які зібрав у своєму дворі.
Григорій Нехорошев працював у редакції газети «Книжное обозрение», був постійним кореспондентом російської служби BBC у Москві, заступником редактора газети «Мегаполис-Экспресс» і редактором журналу «Лица».
У 2008 році він, будучи головним редактором «Московського кореспондента», опублікував матеріал про роман очільника Кремля Володимира Путіна з гімнасткою Аліною Кабаєвою.
На наступний день після публікації газету закрили, а самого журналіста почали викликати на допити до ФСБ. Невдовзі Нехорошев емігрував.
Сам Путін на одній з пресконференцій після цього сказав, що «завжди погано ставився до тих, хто з якимось грипозним носом та зі своїми еротичними фантазіями лізе в чуже життя».
Фото: East2West
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

