У Генштабі Збройних Сил України уточнили наслідки ураження заводу АТ "ФНПЦ "Титан-Баррикади" у Волгограді. За результатами аналізу даних підтверджено влучання в три цехи промислового комплексу, йдеться у повідомленні Генштабі.
Зазначається, що внаслідок удару зафіксовано займання та часткове руйнування двох цехів.
Уражено два НПЗ, залізничний міст та склад боєприпасів. Результати удару ракет по заводу "Титан-Барикади"
Крім того, у Генштабі підтвердили ураження у ніч на 28 червня двох нафтопереробних заводів. Йдеться про НПЗ "Слов'янський" у Слов'янську-на-Кубані та нафтопереробний завод у Ярославлі.
Зазначається, що НПЗ "Слов'янський" належить ТОВ «Славянск ЭКО» та є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня Росії.
Ярославський НПЗ («Славнефть-ЯНОС») є одним із найбільших нафтопереробних підприємств російської федерації. Проєктна потужність підприємства становить 15 млн тонн нафти на рік. Завод виробляє автомобільні бензини, дизельне та авіаційне пальне та інші нафтопродукти, що мають важливе значення для забезпечення військової логістики держави-агресора.
Також Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (ТОТ АР Крим). Російська армія використовує його для перекидання військ та їх забезпечення. Крім того, уражено склад боєприпасів противника у районі Амвросіївки Донецької області.
