СБУ завдала ударів по авіабазі "Джанкой", складах та підрозділах БпЛА РФ
СБУ завдала ударів по авіабазі "Джанкой", місцях дислокації підрозділів БпЛА РФ та російських складах на на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє СБУ.
- Підрозділи «Альфи» СБУ, які працюють у зоні мiddle strike ударів, минулого тижня провели комплексне відпрацювання по пріоритетних цілях противника на тимчасово окупованих територіях України. Спецпризначенці «Альфи» завдали ударів безпілотниками по військовій інфраструктурі тимчасово окупованого Криму, - йдеться в повідомленні.
Зокрема, під удар потрапила авіабаза "Джанкой", де були уражені ретранслятори, які використовувалися для роботи російських ударно-розвідувальних безпілотників "Оріон", а також склади зі зброєю та військовою технікою. Крім цього, атаковано інфраструктуру порту "Крим" у Керчі, а також склади боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів у Новогригорівці та Червоному.
Окремою ціллю став логістичний центр поблизу Покровська на Донеччині. За даними СБУ, на цьому об'єкті зберігалися безпілотники, наземні роботизовані комплекси та боєприпаси, а сам хаб забезпечував постачання російських військ на цьому напрямку.
Також уразили місця постійної дислокації операторів безпілотних систем РФ у Комиш-Зорі та Кам'янці Запорізької області. Крім того, були знищені військові склади окупантів у Гранітному та Стилі на Донеччині.
- 7 липня у Генштабі повідомилти, що Сили оборони зуразили підприємства ВПК у Брянській області та нафтобазу аеродрому "Бєлгород", а також мости й інші об’єкти, які використовують росіяни.
- 6 липня Генштаб та СБУ повідомили, що СБУ у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони уразилм Ярославський НПЗ, нафтоналивний термінал у Висоцьку, а також низку військових об’єктів у тимчасово окупованому Криму.

