/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F9d9626fa5f204791b0457605332f2a09.jpg)
Сікорський жорстко оцінив зустріч Рубіо з Лавровим: що сказав
Радослав Сікорський / © Associated Press
Очільник польського МЗС Радослав Сікорський скептично оцінив зустріч держсекретаря США Марко Рубіо та російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова.
Про це польський дипломат заявив під час пресконференції, повідомляє «Укрінформ».
З його слів, наразі ці переговори не принесла жодних відчутних результатів.
«Я не бачу жодних результатів», — прокоментував він переговори Рубіо та Лаврова.
Водночас Сікорський звернув увагу на непослідовність правої опозиції Польщі в оцінці дипломатичних контактів з Москвою.
«Викликає запитання те, що коли держсекретар США зустрічається із Сергієм Лавровим, польські праві вважають це дипломатією. Натомість коли перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну це робив польський міністр закордонних справ, то їм це здавалося дуже підозрілим», — заявив очільник польського МЗС.
Марко Рубіо заявив, що попередні спроби Москви просунути власне бачення завершення війни не дали результату. За словами держсекретаря США, саме Україна не погодилася на варіант, який пропонувала російська сторона.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

