«Епіцентр» оголосив про перенесення виробництва за кордон після балістичної атаки Росії
«Епіцентр» оголосив про перенесення виробництва за кордон після балістичної атаки Росії

«Епіцентр» оголосив про перенесення виробництва за кордон після балістичної атаки Росії

Підпишіться на нас в Google додати зараз

«Епіцентр» частково перенесе власне виробництво за кордон після масштабної атаки Росії на Київ та область балістикою уночі 5 серпня. Зокрема унаслідок цього удару зруйновано завод Epicentr Ceramic Corporation з виробництва керамічної плитки — один з найбільших в Україні. Про це йдеться в заяві компанії, опублікованій у Facebook.

- Ми змушені ухвалити надзвичайно важке рішення — зупинити виробництво на заводі «Epicentr Ceramic Corporation». Щоб не допустити дефіциту продукції та забезпечити безперервність поставок, у першу чергу виробництво буде перенесено на два підприємства компанії за кордоном. Паралельно ми розпочинаємо підготовку до запуску виробництва ще на одному підприємстві в Україні, — розповіли в компанії.

Окрім того, внаслідок прямих ракетних влучань повністю знищено два великі складські комплекси «Епіцентру». У Києві повністю згорів логістичний центр на вулиці Віскозній — один із ключових логістичних об’єктів компанії. У логістично-виробничому комплексі в Калинівці загинув співробітник компанії — молодий хлопець. Ще троє колег отримали поранення та перебувають у лікарні. За попередніми оцінками, повне відновлення зруйнованого виробництва потребуватиме щонайменше півтора року, а найімовірніше — близько двох років. 

- Саме тому нашим першочерговим завданням сьогодні є оперативне перенесення виробництва за кордон, щоб забезпечити безперервну роботу компанії та виконання своїх зобов’язань перед партнерами й споживачами, — зазначили в «Епіцентрі».

Окрім «Епіцентру» під цей удар Росії на Київ та область потрапили склади Rozetka, Novus, та «Нової пошти».

Фото: facebook.com/epicentrkua

Фото: facebook.com/epicentrkua

  • Вночі 5 серпня Росія атакувала Київ та область 28 балістичними ракетами. Через брак ракет до ППО жодної з них не було збито.
  • У Києві загинула одна людина, в Київській області загинуло 14 людей.
Джерело матеріала
loader