В Україні скоротилося виробництво молока
В Україні скоротилося виробництво молока

В Україні скоротилося виробництво молока

Господарства усіх категорій у липні виробили 563,70 тис. тонн молока-сировини, що на 2,8 тис. т менше (-0,5%) відносно червня та на 99,7 тис. т менше (-15%) відносно липня 2025 року. Про це повідомляє Асоціація виробників молока за попередніми даними Держстату, пише agronews.ua.

Підприємства виробили 281 тис. т молока-сировини у липні 2026 року, що на 2,1 тис. т менше (-0,7%) порівняно з червнем, але на 12 тис. т більше (+4,5%) відносно липня 2025 року.

У господарствах населення обсяги надою у липні становили 282,70 тис. т молока-сировини, що на 700 т менше (-0,2%) відносно червня і на 111,7 тис. т менше (-28,3%) відносно липня 2025 року.

«В Україні зменшилися обсяги виробництва молока-сировини під впливом спеки, оскільки не всі молочнотоварні ферми пройшли модернізацію і укомплектовані сучасними вентиляційними системами, які дозволяють коровам уникнути теплового стресу», – зауважили аналітики.

Джерело матеріала
loader