Британія поінформувала керівників енергокомпаній про виклики після атаки на електростанцію
Британія поінформувала керівників енергокомпаній про виклики після атаки на електростанцію

Британія поінформувала керівників енергокомпаній про виклики після атаки на електростанцію

Британський уряд у понеділок поінформував керівників енергетичних компаній про заходи із захисту їхніх активів після того, як у ЗМІ з’явилися повідомлення про виведення з ладу електростанції проіранськими хакерами.

Про це повідомляє Reuters, пише "Європейська правда".

Міністр енергетики Британії Майкл Шенкс зазначив, що уряд і галузь серйозно поставилися до інциденту з електростанцією та співпрацюють з регуляторними органами й Національним центром кібербезпеки для оцінки загроз та посилення заходів захисту.

Водночас він не розкрив, хто саме стоїть за атакою, а також коли та де вона сталася.

"Щоб було зрозуміло: загрози для енергосистеми в цілому не було, і ніхто не залишився без електроенергії. Згаданий генератор є крихітним, особливо порівняно з тим, що більшість із нас класифікувала б як "електростанцію", – зазначив посадовець.

Речник Міністерства енергетики заявив, що ризику для енергосистеми в цілому не було. Він додав, що країна має "надзвичайно стійку" енергетичну мережу.

Джерело матеріала
loader