Ярославський НПЗ опинився під атакою дронів: на території спалахнула пожежа
Ярославський НПЗ опинився під атакою дронів: на території спалахнула пожежа

Ярославський НПЗ опинився під атакою дронів: на території спалахнула пожежа

У російському Ярославлі вранці 28 серпня безпілотники атакували місцевий нафтопереробний завод. На території підприємства спалахнула масштабна пожежа, а в місті повідомляли про активну роботу протиповітряної оборони. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на моніторингові Telegram-канали.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

Під час атаки жителі Ярославля чули вибухи. Російська протиповітряна оборона намагалася збити безпілотники, однак після атаки на території Ярославського нафтопереробного заводу виникла пожежа.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

Ярославський нафтопереробний завод, також відомий як Янос, є одним із найбільших і найстаріших НПЗ Росії. Підприємство входить до структури «Славнефти» – спільного підприємства російських нафтових компаній «Роснефть» і «Газпром нефть».

Потужність заводу становить близько 15 млн тонн переробленої нафти на рік. Підприємство випускає бензин, дизельне й авіаційне паливо, мазут, бітум та нафтохімічну сировину.

Підприємство має стратегічне значення для російської паливної інфраструктури. Продукція ЯНОС використовується у логістичних ланцюгах постачання пального, зокрема для потреб російської армії.

Завод пов'язують із забезпеченням паливно-мастильними матеріалами Міністерства оборони РФ, силових структур та підприємств оборонної промисловості Центрального федерального округу Росії.

Окреме значення має виробництво авіаційного палива, яке може використовуватися для забезпечення потреб російської військової авіації.

Джерело матеріала
loader